en cn da de es fr it nl no pl pt ru sv
Astera Hotel & Casino Golden Sands
Golden Sands Resort 159, Golden Sands, Bulgarien
Opdag alt hvad Golden Sands kan tilbyde med Astera Hotel & Casino som base. Alle hotellets værelser har alle de bekvemmeligheder, der forventes af et hotel i denne klasse for at opfylde gæstens krav. Værelserne er udstyret med ikke-ryger Værelser, aircondition, skrivebord, hårtørrer, fjernsyn, badekar, brusekabine. Af hensyn til gæstens velbefindende tilbyder dette hotel i Golden Sands roomservice 24 timer, butikker, kasino, elevator, bar/pub. Desuden kan hotellets gæster nyde de rekreations- og sportsfaciliteter, der tilbydes på området: massage, pool (indendørs), jacuzzi, motions/fitness faciliteter, sauna. Dette hotel er karakteriseret af en kombination af moderne komfort og et traditionelt element af Golden Sands, hvilket gør det til et særligt sted at indlogere sig. For at reservere et værelse på Astera Hotel & Casino, vælg venligst dine rejsedatoer og udfyld vores sikre online reservationsblanket.
Astera Hotel & Casino Golden Sands Map & Direction
From:
To: |
Hotels within
1KM
of ,
Find Hotels within
- Aquarelle Hotel Varna Hotel
- Orchidea Boutique Spa Hotel
- Nikea Park Hotel
- Kini Park Hotel Hotel
- Paradise Green Park Hotel & Apartments Hotel
- Amphora Palace Apartment
- Miral Hotel Hotel
- Helios Park Hotel Hotel
- Perla Hotel Golden Sands Hotel
- Madara Park Hotel Golden Sands Hotel