en cn da de es fr it nl no pl pt ru sv
Astera Hotel & Casino Golden Sands
Golden Sands Resort 159, Golden Sands, Bulgaria
Astera Hotel & Casino ligger i Golden Sands, og er derfor et av de beste hotellene å bo på når man er i byen. Astera Hotel & Casino kan rose seg av praktisk beliggenhet med moderne bekvemmeligheter på alle gjesterom samt ypperlig service. Alle gjesterom har rom for ikke-røykere, klimaanlegg, skrivebord, hårtørrer, TV.Blant de grunnleggende bekvemmelighetene til innkvarteringsstedet i Golden Sands, er 24 t romservice, butikker, kasino, heis, bar/pub. Hotellgjestene kan på hotellets område oppleve de siste fritids- og idrettsanlegg, så som massasje, innendørs svømmebasseng, jacuzzi, treningsstudio, badstue, spa, utendørs svømmebasseng. Disse bekvemmelighetene i toppklasse kompletterer glimrende tjenester som skal imøtekomme behovene til besøkende i Golden Sands. Vil du gå videre med bestillingen på Astera Hotel & Casino, velger du ganske enkelt dine reisedatoer og fyller ut vårt sikre online bestillingsskjema.
Astera Hotel & Casino Golden Sands Map & Direction
From:
To: |
Hotels within
1KM
of ,
Find Hotels within
- Aquarelle Hotel Varna Hotel
- Orchidea Boutique Spa Hotel
- Nikea Park Hotel
- Kini Park Hotel Hotel
- Paradise Green Park Hotel & Apartments Hotel
- Amphora Palace Apartment
- Miral Hotel Hotel
- Helios Park Hotel Hotel
- Perla Hotel Golden Sands Hotel
- Madara Park Hotel Golden Sands Hotel