en cn da de es fr it nl no pl pt ru sv
Astera Hotel & Casino Golden Sands
Golden Sands Resort 159, Golden Sands, Bulgarien
Astera Hotel & Casinos centrala läge gör att det är nära till de flesta turistattraktionerna och affärskvarteren i Golden Sands (Zlatni pjasătsi) .Astera Hotel & Casino har ett mycket bra läge med moderna bekvämligheter på varje rum och superb service. Varje rum är smakfullt utrustat med rum för ickerökare, luftkonditionering, reception, hårtork, TV, badkar, dusch, minibar. Bekvämligheter och tjänster som erbjuds på detta hotell i Golden Sands (Zlatni pjasătsi) inkluderar rumsservice dygnet runt, butiker, kasino, hiss, bar/pub, tvättservice/kemtvätt. Dessutom kan hotellets gäster njuta av de fritids- och sportfaciliteter som tillhandahålls på hotellet: massage, bassäng (inomhus), jacuzzi, gym/fitness utrustning, bastu, spa, utomhusbassäng. Dessa faciliteter av högsta klass kompletteras med utmärkta tjänster för att motsvara besökarnas behov när i Golden Sands (Zlatni pjasătsi) .För att fortsätta med din bokning på Astera Hotel & Casino via vårt säkra bokningsformulär online fyller du i önskad vistelseperiod.
Astera Hotel & Casino Golden Sands Map & Direction
From:
To: |
Hotels within
1KM
of ,
Find Hotels within
- Aquarelle Hotel Varna Hotel
- Orchidea Boutique Spa Hotel
- Nikea Park Hotel
- Kini Park Hotel Hotel
- Paradise Green Park Hotel & Apartments Hotel
- Amphora Palace Apartment
- Miral Hotel Hotel
- Helios Park Hotel Hotel
- Perla Hotel Golden Sands Hotel
- Madara Park Hotel Golden Sands Hotel